Güneş Enerjisi Santrali

Göster:
Sırala:

3 Kw On-Grid : Ev için Elektrik Üretimi

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattına bağlı bölgelerde bulunan vatandaşlar..

34.500,00TL KDV Dahil: 34.500,00TL

5 Kw On-Grid : Ev için Elektrik Üretimi

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattına bağlı bölgelerde bulunan vatandaşlar..

50.000,00TL KDV Dahil: 50.000,00TL

10 Kw On-Grid : Çatı Üstü Elektrik Üretimi

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattına bağlı bölgelerde bulunan vatandaşlar..

94.000,00TL KDV Dahil: 94.000,00TL

20 Kw On-Grid : Çatı Üstü Elektrik Üretimi

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattına bağlı bölgelerde bulunan vatandaşlarım..

180.000,00TL KDV Dahil: 180.000,00TL

50 Kw On-Grid : Çatı Üstü Elektrik Üretimi

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattına bağlı bölgelerde bulunan vatandaşlarım..

370.000,00TL KDV Dahil: 370.000,00TL

100 Kw On-Grid : Güneş Enerjisi Santrali

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattına bağlı bölgelerde bulunan vatandaşlarım..

650.000,00TL KDV Dahil: 650.000,00TL

Güneş Enerjisi Santrali kategorisi görseli

Güneş Enerjisi Santrali kategorisindeki ürün fiyatları

Güneş Enerjisi Santrali kategorisine uygun ürünler ve fiyatları

Tüm dünyada gelişen yenilenebilir enerji sistemleri başta güneş enerjisi santralleri olmak üzere kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. İster ev için elektrik üretiminde olsun ister büyük bir fabrikanın enerji ihtiyacı için, çatı üstü  güneş enerjisi santralleri her zaman kullanıcılarına büyük kar fırsatları sağlıyor. Giderek azalan güneş enerjisi santralleri ve artan teşvikler sayesinde artık konutlarda, çiftliklerde ve fabrikalarde elektrik üretip devlete satmak mümkün. Ortalama güneş enerjisi sistemi maliyetleri için sizde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Günümüzde güneş enerjisinden elektrik elde enerjisi elde edilmesi sistemleri yoğun şekilde kullanılmaktadır. Enerji maliyetlerini neredeyse sıfıra indiren bu sistemler, doğaya ve insan sağlığına herhangi bir zararının olmaması nedeniyle de tercih edilen sistemler olmaktadır. Güneş Enerjisi Santralleri, evlerin olduğu kadar işletmelerin, fabrikaların, okulların, hastanelerin de enerji ihtiyacını karşılayan sistemler olarak ön plana çıkmaktadır. Enerji maliyetlerini neredeyse sıfıra indiren Güneş Enerjisi Santralleri, devlet tarafından teşvik edilmekte ve üretilen elektriğin devlete satılması da mümkün olmaktadır.


Ekonomiksolar olarak firmamız, her ihtiyaca ve bütçeye yönelik Güneş Enerjisi Santrallerini siz değerli müşterilerine hazır paket ile sunmaktadır. Güneş Enerjisi Santrallerinin içerdiği birçok ekipman ve bileşen, Ekonomiksolar ayrıcalığı ve kalitesi ile sizlere bir bütün halinde sunulmaktadır. Ekonomiksolar olarak bu alanda elde etmiş olduğumuz birikim ve tecrübeler ile, her ekipman ve sistem bileşenlerinin aynı kalitede üretilmesi ile 25 yıla varan kullanım ömrü ve yüksek verimlilikle çalışan Güneş Enerjisi Santrallerini sizlerin hizmetine ve beğenisine sunuyoruz. Talep edeceğiniz her kapasitede ve KW enerji üretimine uygun Güneş Enerjisi Santrallerimiz, sizlere uzun yıllar yüksek verimlilik ile hizmet edecek ve enerji maliyetlerinizi sıfır noktasına yaklaştıracaktır.


Güneş panelleri ile güneş enerji santrali kurulumu


Ekonomiksolar olarak güneş enerjisi sistem ve santrallerinin en yüksek verimde ve uzun yıllar çalışmasının, üretilen ekipmanların kalitesinden doğru montaj yapılmasına kadar geçen her aşamanın büyük bir önem taşıdığının bilincindeyiz. Bu nedenle ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz tüm ürünler en büyük parçasından en küçük parçasına kadar aynı kalitede ve son teknoloji ile üretilmekte, kurulumu ise deneyimli ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bu sayede satın almış olduğunuz tüm güneş enerjisi sistem ve santrallerinden en yüksek verimi alarak, bu sistemleri uzun yıllar kullanmanız mümkün olmaktadır. 3 KW enerjiden 250 KW enerjiye kadar üretim yapma kapasitesinde olan Güneş Enerjisi Santrallerimiz, ihtiyacınıza, kullanım şartlarınıza ve kullanacağınız cihazlara göre ihtiyaç duyduğunuz kapasitede sizlere sunulmaktadır.


Ekonomiksolar olarak firmamız, satış öncesinde ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza en uygun Güneş Enerjisi Santrallerinin belirlenmesi konusunda sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Güneş Enerjisi Santralleri ile ilgili her türlü sorunuz için bizimle telefon aracılığıyla irtibata geçebileceğiniz gibi, internet sitemizde yer alan  İletişim bölümündeki İletişim Formunu doldurarak da bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Yılların getirdiği tecrübe ve birikim ile firmamız, sizlere sadece satış öncesi değil satış sırasında ve satış sonrası gerek kurulum aşamasında gerek kullanım aşamasında gerekse de teknik sorunlar karşısında sizlere her türlü teknik desteği ve yardımı sunmaktadır.


Solar panel sistemleri ile güneş enerji santrali nasıl kurulur ?


Satın almış olduğunuz Güneş Enerjisi Santrallerinin gönderimini kargo bedeli tarafımıza ait olmak üzere gerçekleştirmekteyiz. Kurulumu son derece basit olan santrallerin kurulum aşamasında da sizlere her türlü desteği sunduğumuz gibi, kurulumu firmamız aracılığıyla da yaptırmanız mümkündür. Kurulum maliyetleri kurulum yapılacak alana, zeminine ve diğer şartlara göre değişiklik göstermektedir. Ekonomiksolar aracılığıyla satın alıp kurulumu gerçekleştirilen ve anında kullanılmaya başlanan Güneş Enerjisi Santrallerimiz, garantilidir. Garanti süresince olduğu kadar garanti sonrasında da her türlü teknik destek ve yardımı Ekonomiksolar aracılığıyla almanız mümkündür.


Sizlere satış öncesinden, sistemlerin kurulumu ve kullanımına kadar her türlü aşamada destek ve yardımda bulunuyoruz. Alanında deneyimli çalışanlarımız ile Güneş Enerjisi Santralleri hakkındaki her türlü bilgi, yardım ve destek için bizlere ulaşabilirsiniz. Ekonomiksolar farkı ve kalitesi ile kuracağınız Güneş Enerjisi Santrallerini, uzun yıllar güvenle ve yüksek verimle kullanarak enerji maliyetlerinizi neredeyse sıfıra indirmeniz mümkün olmaktadır.