Solar Konnektör

Göster:
Sırala:

MC4 Bağlantı Konnektörü - Tekli Dişi ve Erkek

Ürün Kullanımı Ve Özellikleri25 yıl kullanım ömrü vardır4 mm ve 6 mm solar kablo için uyumludur.Kard..

25,00TL KDV Dahil: 25,00TL

MC4 Bağlantı Konnektörü - İkili Paralelleme Dişi ve Erkek

Ürün Kullanımı Ve Özellikleri25 yıl kullanım ömrü vardır4 mm ve 6 mm solar kablo için uyumludur.Kard..

100,00TL KDV Dahil: 100,00TL

MC4 Bağlantı Konnektörü - Üçlü Paralelleme Dişi ve Erkek

Ürün Kullanımı Ve Özellikleri25 yıl kullanım ömrü vardır4 mm ve 6 mm solar kablo için uyumludur.Kard..

165,00TL KDV Dahil: 165,00TL

Solar Konnektör kategorisi görseli

Solar Konnektör kategorisindeki ürün fiyatları

Solar Konnektör kategorisine uygun ürünler ve fiyatları

Solar konnektör konusunda birçok kişinin tam olarak gerekli olan bilgiye sahip olmadığını görebiliyoruz. Konnektörler genellikle kurulumdan zaman kazanma, paralel veya seri bağlama  ve kurulum maliyetlerini minimuma indirme gibi birçok nedenden sayılmaktadır. Konnektörler UV yalıtımlı, su geçirmez, paslanma ve çürüme gibi ozonun olumsuz etkilerine karşı son derece dayanıklı olmasıyla bilinmektedir. Konnektörlerin yüzük ısılar uygulandığı zaman bile yüksek performans ile çalıştığını görmeniz mümkündür. Solar konnektör dediğimiz zaman akıllara ilk olarak firmamız gelmelidir. Sizlere ürettiğimiz birbirinden kaliteli konnektörleri sorunsuz birşekilde kullanabilme imkanıyla beraber her zaman kaliteyi yaşayabilme imkanı sunuyoruz. Konnektör modellerimiz arasından ihtiyaç duyduğunuz modelin siparişini gerçekleştirerek kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.


Güneş enerjisinden elektrik enerjisi elde etme sistemleri
, günümüzde en çok tercih edilen alternatif enerji elde yöntemlerinden birisidir. Doğaya zarar vermeden elektrik enerjisi elde etmenin en kolay ve güvenilir yöntemlerinden biri olan güneş paneli sistemleri, günümüzde artan bir talep ile karşı karşıyadır. Güneş panelleri sisteminin her bir parçası da, sistemin en verimli şekilde çalışabilmesi adına kendi çapında büyük bir önem taşımaktadır.


Bağlantı ekipmanlarından birisi olan Solar Konnektör, güneş panellerinin en verimli şekilde çalışması ve elektrik enerjisi üretilmesi adına en önemli bağlantı ekipmanlarından birisidir. Solar konnektör, solar kabloların birbiri ile olan bağlantısının uygun bir şekilde yapılmasına yarayan bağlantı ekipmanlarıdır. Erkek ve dişi olmak üzere iki tipi olan Solar Konnektörler, UV yalıtımı olan, su geçirmeyen, paslanma ve çürümeye karşı dayanıklı olan bağlantı ekipmanlarıdır. Solar konnektör sayesinde; kurulum için daha az zaman harcayarak, kurulum maliyetlerinizi en aza indirmeniz mümkün olmaktadır. Paralel ve seri bağlama imkanları olan Solar Konnektörler, kuracağınız sistemin vaat ettiği en yüksek verimi elde etmeniz adına da büyük önem taşıyan bağlantı ekipmanlarındandır.


Güneş paneli sistemleri solar konnektör ve ekipmanları


Solar Konnektör seçimi, kuracağınız sistemlerin korunması ve sistemlerden maksimum verimi elde edebilmeniz adına çok önemlidir. Kalitesiz Solar Konnektör kullanmanız durumunda, sistemden elde edeceğiniz verim düşeceği gibi, sistemde büyük arızalar ve sorunlar da meydana gelebilir. Ekonomiksolar olarak, tüm Solar Konnektörlerimiz son derece kaliteli ve dayanıklıdır.


Sisteminizi kurarken, kaliteli Solar Konnektör seçimi önemli olduğu kadar, sistemin tamamının aynı Solar Konnektör tipleri ile kurulması da büyük önem taşımaktadır. Solar Konnektörlerin bağlantılarının doru yapılması, olası arıza ve tehlikelerin önüne geçilmesi adına çok önemlidir. Hatalı bağlantı yapılması, farklı Solar Konnektör tipleri kullanılması, darbeli, yamulmuş ve zarar görmüş Solar Konnektör kullanımı, sisteminizde büyük sorunlara yol açabileceği gibi, aşırı ısınma nedeniyle yangın tehlikesini de beraberinde getirmektedir.


Solar panel sistemleri solar konnektör ve çeviriciler


Ekonomiksolar olarak firmamız, sizlere en kaliteli ve dayanıklı Solar Konnektör hizmeti sunmaktadır. Firmamızdan temin edeceğiniz Solar Konnektörler sayesinde, kuracağınız güneş panelleri sisteminiz en doğru şekilde çalışarak, elde edilecek maksimum verimi size sağlayacak ve dayanıklılığı arttırarak sisteminizin ömrünü uzatacaktır.


Son derece uygun fiyatlar ile satılan Solar Konnektörler, kazandırdığı verim ve uzattığı sistem ömrü ile sistemin en önemli parçalarından birisidir. Tek dişi ya da erkek, ikili paralel bağlantı yapma için dişi ya da erkek, üçlü paralel bağlantı için dişi ya da erkek Solar Konnektör çeşitlerinizi firmamız aracılığıyla temin etmeniz mümkündür. Su geçirmeyen, paslanmaya ve çürümeye karşı dayanıklı, UV yalıtımı olan Solar Konnektörlerimiz, sistemlerinizden en yüksek verimi elde etmenizi sağlarken, sistemlerinizin ömrünü uzatarak ekonomik açıdan da size fayda sağlamaktadır.


Gerek paralel gerekse de seri olarak bağlantısı yapılabilen Solar Konnektörlerin montajı, alanında deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi durumda sistemleriniz kalıcı zarar görebilir ve size büyük maliyetler çıkabilir. Solar Konnektör montajı düzgün bir şekilde ve kaliteli Solar Konnektörler ile yapılan sistemler, en yüksek verimi elde edeceğiniz ve en uzun kullanım ömrüne sahip olacağınız sistemlerdir. Kaliteli ve düzgün monte edilmiş Solar Konnektörler, verimlilik, uzun ömür ve sistemin güvenli çalışması adına büyük önem taşımaktadır. Sitemiz üzerinde uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz Solar Konnektörler, güneş paneli sistemlerinizi olası büyük arızalardan koruyacaktır.


Ekonomiksolar olarak, sizlere en kaliteli ve dayanıklı Solar Konnektörleri, en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Dilediğiniz bağlantı tipine uygun olarak ihtiyacınıza en uygun Solar Konnektörleri firmamız aracılığıyla temin edebilirsiniz.