Led Ekranlı Şarj Regülatörü

Göster:
Sırala:

Tommatech 5 Amper 12 Volt Led Şarj Kontrol Cihazı

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

150,00TL KDV Dahil: 150,00TL

Tommatech 10 Amper 12 / 24 Volt Led Şarj Kontrol Cihazı

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

200,00TL KDV Dahil: 200,00TL

Tommatech 20 Amper 12 / 24 Volt Led Şarj Kontrol Cihazı

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

250,00TL KDV Dahil: 250,00TL

Led Ekranlı Şarj Regülatörü kategorisi görseli

Led Ekranlı Şarj Regülatörü kategorisindeki ürün fiyatları

Led Ekranlı Şarj Regülatörü kategorisine uygun ürünler ve fiyatları

Led ekranlı şarj regülatörü ile güneş enerjisi sisteminde ürettiğiniz elektriği güvenle jel akülerde depolayabilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatı. Şarj kontrol cihazları güneş enerjisi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Algoritması sayesinde akülerin doluluk oranını kontrol eder ve akülerin aşırı şarj sonrası şişmesini önler. Güneş enerjisi sistemleri için kullanılan şarj kontrol cihazları, akülerin ömrünü uzatmasında ve sistemin verimli çalışmasında son derece önemlidir. Led ekranlı şarj kontrol cihazları ile akünün doluluk oranını üzerinde bulunan ışıklar ile takip edebilirsiniz.


Güneş panelleri ile elektrik enerjisi elde etme sistemleri günümüzde birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Enerji maliyetlerini düşürmesinin yanında, doğaya ve insan sağlığına hiçbir zararı olmayan güneş paneli sistemleri ile uzun yıllar elektrik enerjisi üretmeniz mümkündür. Güneş paneli sistemlerinden en yüksek verimi ve en uzun kullanım ömrünü yakalamak adına sisteme ait tüm parçaların birbiri ile uyumlu çalışması ve kaliteli malzemeler olması büyük önem taşımaktadır. Ekonomiksolar olarak firmamız, güneş paneli sistemlerinin en büyük parçasından en küçük parçasına kadar tüm ekipmanların aynı kalitede olmasına büyük önem vermektedir. Bu sayede güneş paneli sistemlerinden en yüksek verimi elde ederken, 25 yıla varan kullanım ömrüne ulaşmanız mümkün olmaktadır. Böylelikle yatırım maliyetini çok kısa sürede karşılayan güneş paneli sisteminiz, uzun yıllar enerji maliyetlerinizi düşürmenizi sağlamaktadır.


Led ekranlı şarj kontrol cihazı nasıl kullanılır


Güneş panelleri sisteminin en önemli parçalarından birisi de şarj kontrol cihazlarıdır. Şarj kontrol cihazları, güneş panelleri ile elde edilen elektrik enerjisinin doğru voltaj ile akülere doldurulmasını sağlayan cihazlardır. Güneş enerjisinden elde edilen enerjinin voltajı, güneş ve hava şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Farklı voltaj değerleri ile akülerin şarj edilmesi, akülerin ve güneş paneli sisteminin ömrünü kısaltacak aynı zamanda sistemden alınan verimin düşmesine neden olacaktır. Şarj kontrol cihazları, akülere kapasitelerinin üzerinde dolum yapılmasının da önüne geçerek aküleri korumaktadır. Akülerin ömürlerinin uzun olması, güneş paneli sistemlerinin de ömürlerinin o denli uzun olmasını sağlamaktadır. Şarj kontrol cihazı seçimi sistemin uzun ömürlü kullanımı ve en yüksek verimle çalışması adına büyük önem taşımaktadır. Şarj kontrol cihazı seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta, güneş paneli sayısı ve güneş panellerinin kapasitesidir. Bunun yanında akülerin sayısı ve akülerin voltajı da şarj kontrol cihazı seçiminde sistemin uyumlu çalışması adına büyük önem taşımaktadır. Ekranlı ya da ekransız şarj kontrol cihazı seçimi de kullanım kolaylığı açısından şarj kontrol cihazı seçiminde bir etken olmaktadır.


Ekonomiksolar olarak firmamız, Led Ekranlı Şarj Regülatörü, LCD Ekranlı Şarj Kontrol Cihazı ve MPPT Özellikli Şarj Kontrol Regülatörü olmak üzere 3 farklı tipte şarj kontrol cihazını sizlerin beğenisine sunmaktayız. Led Ekranlı Şarj Regülatörü ile akülerinizin doluluk durumlarını cihazınız üzerinde bulunan ışıklar ile takip etmeniz mümkündür. Led Ekranlı Şarj Regülatörlerimiz, 2 yıl garanti ile sizlere sunulmaktadır. 12 ve 24 volt çalışma kapasitesinde olan Led Ekranlı Şarj Regülatörleri için firmamızdan her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Sisteminize en uygun şarj kontrol cihazı seçimi için firmamız ile telefon aracılığıyla ya da internet sitemizin İletişim bölümünde yer alan İletişim Formunu doldurarak iletişime geçmeniz mümkündür.


güneş enerji sistemlerinde led ekranlı şarj regülatörü kullanımı


Ekonomiksolar olarak firmamız, satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da sizlere her türlü desteği sunmaktadır. 2 yıl garantili olarak satışını yaptığımız Led Ekranlı Şarj Regülatörleri ile ilgili her türlü soru ya da sorununuzda bizlere ulaşabilirsiniz. Kurmak istediğiniz güneş paneli sistemlerine ve bütçenize en uygun şarj kontrol cihazlarının seçimi için, sizlere deneyimimiz ve birikimimiz ile yardımcı olmaktayız. Sisteminize en uygun şarj kontrol cihazı seçimi ile kuracağınız güneş paneli sisteminin en yüksek verimlilikte çalışmasını ve 25 yıla varan kullanım ömürlerini elde etmeniz mümkündür. Ekonomiksolar olarak firmamız kurmak istediğiniz güneş paneli sistemlerinden en yüksek verimi almanız ve en uzun kullanım ömrünü elde edebilmeniz için sizlere her türlü yardım ve desteği alanında deneyimli çalışanları ile vermektedir. Sizler de her türlü yardım ve destek ihtiyacınızda firmamızla irtibata geçebilirsiniz.