Alışverişin en Enerjik ve Ekonomik Yolu...

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi

Göster:
Sırala:

Solar Dalgıç Pompa : 3 HP / 2.2 Kw

Kurulum ; Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin ..

15.300,00TL KDV Dahil: 15.300,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 4 HP / 3 Kw

Kurulum ; Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin ..

16.700,00TL KDV Dahil: 16.700,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 5.5 HP / 4 Kw

Kurulum ; Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin ..

20.000,00TL KDV Dahil: 20.000,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 7.5 HP / 5.5 Kw

Kurulum ; Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin ..

32.750,00TL KDV Dahil: 32.750,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 10 HP / 7.5 Kw

Kurulum ; Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin ..

38.000,00TL KDV Dahil: 38.000,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 15 HP / 11 Kw

Kurulum ; Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin ..

57.250,00TL KDV Dahil: 57.250,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 20 HP / 15 Kw

Kurulum ; Vermiş olduğumuz fiyat size ücretsiz kargo ile ürün gönderim fiyatıdır.Sistemin ..

75.000,00TL KDV Dahil: 75.000,00TL

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi kategorisi görseli

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi kategorisindeki ürün fiyatları

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi kategorisine uygun ürünler ve fiyatları

Güneş enerjisi sistemi günümüzde giderek yaygınlaşmakta ve kullanım alanını genişletmektedir. Bunun en büyük örneği ise tarımsal alanda güneş enerjisi kullanımının hızla yaygınlaşması ve tercih edilmesidir. Özellikle şebeke elektriğinin bulunmadığı tarlalarda mazot ile sulama son derece maliyetlidir. Bunun için geliştirilen solar dalgıç pompa 'lar ile en az maliyetle tarlanızı sulayabilirsiniz. Solar pompalar güneş enerjisinden aldığı enerjisi sürücü vasıtası ile doğrudan pompayı çalıştırmak için kullanılır. Güneş Enerjisi ile sulama sistemi alternatif seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler sizin sulama yapmak istediğiniz alandan, kuyunuzun derinliğine ve saatte almak istediğiniz su miktarına göre değişmektedir. Genellikle bahçe tipi sulama alanlarında yaygın olarak ufak DC pompalar kullanılırlar. Daha büyük dekarlı tarlayı sulamak ve saatte daha fazla suya ihtiyaç olan sulama sistemlerinde genellikle trifaze sistemler tercih edilirler. Bu sistemler daha büyük güce ihtiyaç duyarlar ve maliyetleri DC pompalara göre daha yüksektir. Gecede sulama ihtiyacı duyan sulama sistemlerinde akü kullanmak mümkündür. Bunun için monofaze pompa ve şebeke elektriği üreten inverter kullanılmalıdır fakat bu sistemlerin dezavantajıda vardır. Birde altarnatif olarak seyyar güneş enerjisi ile sulama yapmak mümkündür. Bu sistemler genellikle römork üzerine kurulmuş güneş panellerinden oluşmaktadır ve birçok tarlayı dolaşarak sulama yapmak mümkündür. Seyyar güneş enerjili tarla sulama sistemleri,  sabit sistemlere göre daha maliyetli olmasına rağmen komşu tarlalara kiraya vermek bile mümkündür.


Güneş enerjisinden elektrik enerjisi üretme sistemleri, günümüzde yoğun bir şekilde talep görmektedir. Güneş enerjisinden elektrik enerjisi üreten sistemler, enerji maliyetlerini düşürdüğü gibi doğaya ve insan sağlığına da zarar vermeyen sistemler olduğundan, kullanımı günden güne artmaktadır.  Son dönemlerde artan mazot ve elektrik enerjisi maliyetleri, tarımsal alanda güneş enerjisi sistemlerinin bu alanda sıklıkla kullanılmasını da beraberinde getirmiştir. Tarımsal alandaki sulama ihtiyacı, elektrik enerjisi ya da mazot kullanılarak karşılanmaktadır. Enerji ve mazot fiyatlarının yüksekliği çiftçilerimiz için maliyetleri arttıran en önemli unsur olmaktadır. Bu maliyetleri en aza indirmek adına,  Güneş Enerjisi İle Tarımsal Sulama Sistemleri artan bir şekilde talep görmektedir.
Bu amaçla son dönemlerde geliştirilen solar dalgıç pompalar, güneş enerjisinden aldığı enerji ile dalgıç pompayı çalıştırmakta ve sizleri enerji maliyetlerinden kurtarmaktadır. Güneş Enerjisi İle Tarımsal Sulama Sistemleri ihtiyaçlara göre değişen seçeneklerle siz değerli müşterilerimiz için sunulmaktadır. Sulama yapılacak alanın büyüklüğü, su çekilen kuyunun derinliği ve kuyudan çekilmek istenen su miktarına göre değişen ihtiyaçlara cevap veren sistemler Ekonomiksolar ayrıcalık ve kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Bahçe tipi küçük alanlarda yapılan sulamalarda çoğunlukla DC pompalar tercih edilirken, büyük alanlardaki sulamalar için trifaze sistemli pompalar tercih edilmektedir. Gece sulama yapılması gereken alanlarda, aküler vasıtasıyla sulama işlemi yapılabilmektedir. Gündüz güneş enerjisini biriktiren aküler, gece istenilen zamanlarda sulama yapılmasını sağlamaktadır.


Görüleceği üzere sulama yapılacak alan, sulama zamanı ve kuyudan çekilecek su miktarı gibi birçok değişken, Güneş Enerjisi İle Tarımsal Sulama Sistemleri seçeneklerinin de çeşitliliğini beraberinde getirmektedir. Ekonomiksolar olarak, güneş enerjisi ile tarımsal alanda sulama yapmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için her ihtiyaca ve bütçeye uygun sulama sistemlerini hazır paket halinde sizlere sunmaktayız. Ekonomiksolar olarak kaliteli malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz tüm ürünlerimiz, sizlere 25 yıla varan kullanım ömrünü garanti etmektedir. Yatırım maliyetlerini kısa sürede karşılayan sistemler, enerji maliyetlerinizi neredeyse sıfıra indirmektedir. Her türlü ihtiyacınıza yönelik olarak sizlerin beğenisine sunduğumuz sistemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, soru sormak için telefon aracılığıyla bizlerle iletişime geçebileceğiniz gibi, sitemizin iletişim bölümü üzerinden dolduracağınız İletişim Formu ile de bizlerle iletişime geçebilir dilediğiniz bilgileri detaylı bir şekilde alabilirsiniz.
Ekonomiksolar olarak, sizlerin her türlü ihtiyaç ve bütçesine uygun olarak hazır paketler halinde satışa sunduğumuz Güneş Enerjisi İle Tarımsal Sulama Sistemleri, kurulum kolaylığı ile anında enerji üretimine başlamakta ve sulama ihtiyacınıza cevap vermektedir. Firmamızdan almış olduğunuz tüm ürünler garantili ürünler olup, gerek kullanım, gerekse de bakım ile ilgili her türlü soru ve sorununuzda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kurulum sonrası satın almış olduğunuz ürünlerimizde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, sizlere teknik destek hizmeti vermekteyiz.


Ürünlerimizi sizlere kargo aracılığıyla göndermekteyiz. Hazır paket ile gelen sistemlerin kurulumu son derece kolay olup, kurulum süresince tarafımızdan telefon ile de destek almanız mümkündür. Kurulumun yapılmasını da firmamızdan talep etmeniz durumunda kurulum hizmetini de siz değerli müşterilerimiz için yapmaktayız.


Ekonomiksolar olarak firmamız, satış öncesi ve satış sırasında olduğu kadar, satış sonrasında da siz değerli müşterilerinin yanında olarak, her türlü soru ya da sorununuzda sizlere alanında deneyimli çalışanları ile yardımcı olmakta ve her konuda destek olmaktadır. Ekonomiksolar kalitesi ve farkı ile satın alıp kullanmaya başladığınız sistemlerimiz, yatırım maliyetlerini kısa sürede karşılamakta ve 25 yıla varan kullanım ömrü ile sizleri enerji maliyetlerinden kurtarmaktadır.