Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi

Göster:
Sırala:

Solar Dalgıç Pompa : 3 HP / 2.2 Kw

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulun..

34.000,00TL KDV Dahil: 34.000,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 4 HP / 3 KW

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

38.000,00TL KDV Dahil: 38.000,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 5.5 HP / 4 Kw

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

40.500,00TL KDV Dahil: 40.500,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 7.5 HP / 5.5 Kw

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

66.000,00TL KDV Dahil: 66.000,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 10 HP / 7.5 Kw

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

79.500,00TL KDV Dahil: 79.500,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 15 HP / 11 Kw

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

111.000,00TL KDV Dahil: 111.000,00TL

Solar Dalgıç Pompa : 20 HP / 15 Kw

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan ..

137.000,00TL KDV Dahil: 137.000,00TL

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi kategorisi görseli

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi kategorisindeki ürün fiyatları

Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi kategorisine uygun ürünler ve fiyatları

Ev, bağ ve bahçe için hazır paket kategorimizde Ev için güneş enerjisi elektrik sistemi fiyatları ve maliyetleri görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ekonomik Solar'da bulunan solar paket listesi ve hibrit paket listesi ile evinizin ihtiyacını karşılayacak sistemi inceleyebilir ve sepete ekleyerek satın alabilirsiniz. Ev için güneş enerjisi ve rüzgar türbini ile elektrik üretim sistemleri, şebeke enerji hattından uzak olan alanlarda yaygın olacak kullanılmaya başlanmaktadır. Şebeke hattından uzak ve ürettiği elektriği akülerde depolayan sistemlere, off-grid güneş enerjisi sistemi adı verilmektedir. Azalan maliyetler ve avantajlı kurulum fırsatları ile birçok çiftçi ve yatırımcı ülkemizde de güneş enerjisi sistemlerine önem vermeye başlamıştır. Sitemizde bulunan solar ve hibrit paketlerde kullanılacak olan cihazlar size hazır olarak gelmektedir. Sizin tek yapmanız gereken şemaya uygun şekilde ürünleri birbirine bağlamak ve güneşin gücünü kullanarak elektrik üretmeye başlamadıktır.


Günümüzde güneş ve rüzgardan enerji üretimi, hem enerji maliyetlerinin azaltılması hem de doğaya zarar vermeyen alternatif enerji üretim sistemleri olması nedeniyle yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Güneş ve rüzgardan elektrik enerjisi elde etme sistemleri, doğru malzemelerin seçimi ve kaliteli bir montaj sonrası 25 yıla varan kullanım ömrü ile, yatırım maliyetlerini fazlasıyla karşılamaktadır.


Güneş paneli ve rüzgar türbinleri hazır sistemler


Ekonomiksolar olarak, güneş ve rüzgardan elektrik enerjisi elde edilmesini sağlayan sistemleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Alternatif enerji üretim sistemleri olan; Güneş Enerjisi Sistemi, Güneş Enerjisi ve Rüzgar Türbini Sistemi, Güneş Enerjisi İle Tarımsal Sulama Sistemi ve Güneş Enerjisi Santrali sistemlerini Ekonomiksolar kalitesi ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Bu sistemlerin birden fazla bileşenlerini firmamız aracılığıyla paket olarak alabilir ve kolay kurulum sayesinde kısa sürede kullanıma başlayabilirsiniz.


Şebeke hattı olmayan bölgelerde, güneş ve rüzgardan enerji üretimi son dönemlerde çok yaygınlaşmıştır. Ekonomiksolar olarak şebeke enerjisinin olmadığı evlerde ya da açık alanlarda güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik enerjisi üretmeye yarayan sistemleri siz değerli müşterilerimize bir paket olarak sunmaktayız.


Yatırım ve kurulum maliyetini kısa sürede karşılayan güneş panelleri ve rüzgar türbinleri sistemleri, çiftçilik alanında da yoğun olarak kullanılmaktadır. Ekonomiksolar farkı ve kalitesiyle kurulumunu yapacağınız güneş panelleri ve rüzgar türbinleri, kaliteli malzeme kullanımı ve işçiliği ile 25 yıla varan kullanım ömrünü siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Seçeceğiniz güneş paneli ya da rüzgar türbini paketleri, tarafınıza hazır bir şekilde gelmektedir. Kullanım kolaylığı sayesinde kısa sürede kurulumu gerçekleştirilen hazır paketlerimiz, size hemen enerji üretmeye başlayacaktır.


Hazır paket halinde güneş paneli sistemleri


Tarımsal alanda artan enerji maliyeleri karşısında maliyet düşürmede büyük avantaj sağlayan güneş panelleri, rüzgar türbinleri ve güneş enerjisi ile sulama sistemleri firmamız aracılığıyla hazır paketler halinde beğeninize sunulmaktadır. Güneş Enerjisi Sistemi, Güneş Enerjisi ve Rüzgar Türbini Sistemi, Güneş Enerjisi İle Tarımsal Sulama Sistemi ve Güneş Enerjisi Santrali başlıkları altında detaylarını göreceğiniz hazır paketlerimiz, her ihtiyaca ve bütçeye uygun olarak sizlere sunulmaktadır.


Şehir şebekesi olmayan alanlarda enerji üretimi için, şehir şebekesi olan evi, yazlık, tarımsal alanlar, bağlar ya da bahçelerde ise enerji maliyetlerini azaltmak için ekonomiksolar olarak sizlere hazır paketlerimizle kolaylık ve çözüm önerileri sunmaktayız. Her yapıya, her alana ve her bütçeye uygun olarak tasarladığımız hazır paketler, Ekonomiksolar kalitesi ve güvencesi ile sizlere uzun yıllar hizmet ederek, enerji maliyetlerinizi büyük ölçüde azaltacaktır.


Rüzgar ve güneş enerjisinden yararlanarak elektrik enerjisi üretmek isteyen siz değerli müşterilerimiz için en uygun sistemin tespitini yaparak, seçeceğiniz hazır paketlerimiz aracılığıyla alanında tecrübeli çalışanlarımızla kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan satın almış olduğunuz her ürün garantili olup, satın almış olduğunuz ürünlerimizle ilgili olarak herhangi bir teknik sorun yaşamanız durumunda, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik, arzu edilen kapasitelerdeki güneş paneli ve rüzgar türbini sistemlerimiz, sizlere özel olarak hazır paketler halinde beğeninize sunulmaktadır. Kurulumu yapılan hazır paketlerimizin kullanımı ve bakımı ile ilgili olarak her türlü soru ve sorununuzda sizlere teknik olarak destek vermekteyiz. Güneş panelleri ve rüzgar türbinleri hazır paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi, hazır paketlerimiz alt başlığında görebilir, satın alma veya detaylı bilgi için telefon aracılığıyla ya da sitemizin iletişim bölümünden iletişim formumuz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi istediğiniz her ürünümüz için bizlerden bilgi alabilirsiniz. Ekonomiksolar olarak siz değerli müşterilerimiz için her türlü kolaylık ve uygun fiyatları her daim sizlere sağlamaktayız.