Güneş Enerjisi ve Rüzgar Türbini Sistemi

Göster:
Sırala:

Hibrit Paket 840 Watt

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde buluna..

20.000,00TL KDV Dahil: 20.000,00TL

Hibrit Paket 1050 Watt

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde buluna..

25.300,00TL KDV Dahil: 25.300,00TL

Hibrit Paket 1800 Watt

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde buluna..

43.750,00TL KDV Dahil: 43.750,00TL

Hibrit Paket 2650 Watt

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde buluna..

61.750,00TL KDV Dahil: 61.750,00TL

Hibrit Paket 5300 Watt

Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde buluna..

96.750,00TL KDV Dahil: 96.750,00TL

Hibrit Paket 10600 Watt

  Ekonomik Solar Firma Misyonu : Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölge..

221.500,00TL KDV Dahil: 221.500,00TL

Güneş Enerjisi ve Rüzgar Türbini Sistemi kategorisi görseli

Güneş Enerjisi ve Rüzgar Türbini Sistemi kategorisindeki ürün fiyatları

Güneş Enerjisi ve Rüzgar Türbini Sistemi kategorisine uygun ürünler ve fiyatlarıDoğanın bizlere enerji üretebilmemiz için sunduğu birçok sistem vardır. Bu sistemler arasında güneş enerjisi ve rüzgar türbinlerinin ilk ve en önemli sıralarda yer aldığını söyleyebiliriz. Şebeke elektriği bulunmayan bağ evi, hobi bahçesi, küçük çiftliker gibi birçok alanda hem güneş paneli sistemi hem de rüzgar türbini sistemi ile elektrik üretmek mümkündür. Güneş enerjisi ve rüzgar türbini paketi sayesinde, hobi bahçenizde, prefabrik evinizde veya şebeke elektriğinden uzakta bulunan çiftliğinizde kendi enerjinizi üretirken doğaya kesinlikle zarar vermezsiniz. Firmamız sizlere güneş enerjisi ve rüzgar türbini konusunda ihtiyacınız olan bütün desteği sunmaktadır.

 

Ekonomiksolar.com olarak müşterimizin değişen birçok ihtiyaçlarına hazır paketler olarak birçok alternatif çözümler sunuyoruz  Ekonomiksolar olarak yılların getirdiği birikim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz sistemler birçok bileşeni içinde barındırmaktadır. Tüm bu bileşenleri tek tek seçmek yerine, sistemi bir bütün halinde hazır paketlerimiz aracılığıyla görüp inceleme şansına sahip olmaktasınız. Hibrit paketlerimizde ayrıca ortalama çalıştırabildiği ürünlerde yer almaktadır. Güneş enerjisi ve rüzgar türbin sistemleri kaliteli malzeme kullanımı sayesinde, sistemleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmanız ve kendi elektriğinizi üretmeniz mümkün olmaktadır.

 

Ev için güneş enerjisi ile elektrik üretim sistemleri, şebeke enerji hattından uzak olan alanlarda yaygın olacak kullanılmaya başlanmaktadır. Şebeke hattından uzak ve ürettiği elektriği akülerde depolayan sistemlere off-grid güneş enerjisi sistemi adı verilmektedir. Azalan maliyetler ve avantajlı kurulum fırsatları ile birçok çiftçi ve yatırımcı ülkemizde de güneş enerjisi sistemlerine önem vermeye başlamıştır

 

Şebekeden hattından uzakta yer alan ev veya çiftlik gibi yerleşimlerde kullanılan rüzgar türbinleri, ürettikleri elektriği akülerde depolarlarRüzgar enerjisinin ürettiği elektriği akülerde depolamaya uygun hale getiren cihazlara, şarj kontrol cihazı veya şarj regülatörü adı verilirler. Rüzgar türbini şarj kontrol cihazı aynı zamanda frenleme görevi görmektedir. Her rüzgar türbini sisteminde mutlaka şarj kontrol cihazı kullanılması gerekmektedir. Rüzgar türbinleri iki şekilde frenleme yapar, aşırı şiddetli rüzgarda ve akü seviyesi maksimum ulaştığında. Hibrit paketler genellikle yaz ve kış aylarında, şebeke elektriğinin olmadığı bağ evlerinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Böylece güneş paneli sisteminin yetersiz kaldığı zamanlarda, rüzgar türbinleri aküleri doldurmak için takviye yapmaktadır.