Alüminyum Konstrüksiyon

Göster:
Sırala:
Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 2 Adet Büyük Panel ürün görseli Ön Ödemeli

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 2 Adet Büyük Panel

Güneş paneli bağlantıları için alüminyum kullanılması, solar sistem montaj ekipmanlarının uzun ömürl..

800,00TL KDV Dahil: 800,00TL

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 3 Adet Büyük Panel ürün görseli Ön Ödemeli

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 3 Adet Büyük Panel

Güneş paneli bağlantıları için alüminyum kullanılması, solar sistem montaj ekipmanlarının uzun ömürl..

850,00TL KDV Dahil: 850,00TL

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 4 Adet Büyük Panel ürün görseli Ön Ödemeli

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 4 Adet Büyük Panel

Güneş paneli bağlantıları için alüminyum kullanılması, solar sistem montaj ekipmanlarının uzun ömürl..

1.600,00TL KDV Dahil: 1.600,00TL

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 6 Adet Büyük Panel ürün görseli Ön Ödemeli

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 6 Adet Büyük Panel

Güneş paneli bağlantıları için alüminyum kullanılması, solar sistem montaj ekipmanlarının uzun ömürl..

2.400,00TL KDV Dahil: 2.400,00TL

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 8 Adet Büyük Panel ürün görseli Ön Ödemeli

Alüminyum Düz Çatı Montaj Seti - 8 Adet Büyük Panel

Güneş paneli bağlantıları için alüminyum kullanılması, solar sistem montaj ekipmanlarının uzun ömürl..

3.200,00TL KDV Dahil: 3.200,00TL

Alüminyum Konstrüksiyon kategorisi görseli

Alüminyum Konstrüksiyon kategorisindeki ürün fiyatları

Alüminyum Konstrüksiyon kategorisine uygun ürünler ve fiyatları

Ekonomiksolar.com olarak sizlere bu alandaki güneş enerjisi,rüzgar türbinleri gibi alanlardaki tecrübelerimizden faydalanarak birçok yeniçağa uygun olan ürün sunmaya dikkat ediyoruz. Alüminyum konstrüksiyon ise sizlere sunduğumuz kaliteli ve sonteknoloji kullanılarak üretilen ürünlerin başında yer almaktadır. Solarsistemler adına alüminyum konstrüksiyon uygulamaları ve üretimlerindeülkemizdeki uzman markalardan birisiyiz. Alüminyum konstrüksiyonların hepsibütün fotovoltatik güneş enerji santralleri içi kullanılması adına uygun yapıyasahip değillerdir. Bu konuda gerekli olan ve detaylı bilgiyi ise firmamız ileiletişime geçerek alabilirsiniz. Karşınıza bu alanda üretilmiş olan birçok ürünçıkacaktır. Fakat siz tercihinizi her zaman bu ürünlerin arasından en iyisinigerekli olan bilgileri alarak seçmeye çalışmalısınız.


Güneş paneli sistemleri
, günümüzde kullanımı günden güne artan alternatif enerji kaynağı sistemlerindendir. Elektrik enerjisi olmayan yerlerde elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamak adına kullanılabildiği gibi, elektrik enerjisi maliyetinden tasarruf etmek amacıyla da sıklıkla kullanılan güneş paneli sistemleri, doğaya zarar vermeyen doğa dostu sistemlerdir.


Güneş paneli sistemleri alüminyum konstrüksiyon ekipmanları


Güneş paneli sistemlerinin seçiminden kurulumuna kadar birçok alt başlık, sistemin verimli ve güvenli çalışması adına büyük önem taşımaktadır. Ekonomiksolar olarak, güneş paneli sistemlerindeki bilgi birikim ve tecrübemizi, sistemin kurulumunun her alanında sizlerle paylaşmaktayız. Güneş Paneli Bağlantı ekipmanlarından olan alüminyum konstrüksiyonlar, güneş sistemi panellerinin kurulumunda çok önemli bir role sahiptir.


Güneş panelleri sistemi kurulumunun yapılacağı zeminin iyi tahlil edilmesi, zemin özelliklerinin titizlikle belirlenmesi ve statik hesaplamaların yapılması sistemden elde edilecek verimin maksimum düzeyde olması ve sistemin ömrünün uzun olması adına büyük önem taşımaktadır. Güneş panel sistemleri temelde çatıya kurulum ya da zemine kurulum şeklinde olmak üzere 2 şekilde yapılmaktadır. Bu noktada şunu belirtmeliyiz, her alüminyum konstrüksiyon, her güneş paneli sistemi için uygun değildir.


Alüminyum konstrüksiyonların seçimi ve kurulumu yapılmadan önce birden fazla konuya dikkat edilmelidir. Kurulum yapılacak yerdeki rüzgarın hızı, kar yağma durumuna göre kar ağırlığının hesaplanması gibi doğal şartlar göz önünde bulundurulmalıdır. Kurulacak olan sistemin ana temelini oluşturan alüminyum konstrüksiyonların kurulumu, arazi şartları göz önünde bulundurularak statik hesaplamaları yapılarak gerçekleştirilmelidir. Ayrıca, kullanılacak olan panel tipine göre değişen ağırlıklar hesap edilmelidir. Panel tipine göre değişen ağırlıklar ile arazi ve doğa şartlarının hesaplanması sonrasında, alüminyum konstrüksiyonların ne şekilde monte edileceği belirlenmelidir.

Alüminyum konstrüksiyonların montajı sırasında kullanılacak olan cıvataların seçiminin de doğru yapılması, sistemin sağlıklı ve uzun bir şekilde çalışabilmesi adına önem taşıyan küçük detaylardandır. alüminyum konstrüksiyonların arazi ve iklim şartlarına göre seçimi, kurulum şeklinin belirlenmesi ve kurulumunda kullanılacak olan malzemelerin seçimi kadar, kurulumun doğru ve düzgün bir şekilde yapılması da, sistemin uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde çalışması adına çok büyük bir önem taşımaktadır. Sistemin en ufak bir bölümünde meydana gelecek bir aksaklık, tüm sistemi etkileyen bir soruna dönüşebilir.


Güneş enerji sistemleri alüminyum konstrüksiyon ve malzemeler


Ekonomiksolar olarak firmamızın sizlere sunmuş olduğu alüminyum konstrüksiyonlar, en son teknoloji ile üretilen ve sağlamlıkları test edilmiş ekipmanlardır. Alüminyum konstrüksiyonların, tüm sisteminizi taşıyan sistemler olduğunu düşündüğümüzde, güneş panel sistemine yaptığınız tüm yatırımı alüminyum konstrüksiyonlar üzerine inşa ettiğinizi unutmamalısınız. Bu nedenle, alüminyum konstrüksiyonların dayanıklılığı taşıyıcı rol oynadıklarından dolayı çok büyük bir önemdedir. Güneş panel sistemleri ve sisteme ait tüm ekipmanlar, 25 yıllık bir kullanım ömrü vaat ederken, alüminyum konstrüksiyonların da bu süre boyunca aynı sağlam ve dayanıklılıkta görevini yapıyor olması çok önemlidir. Bilhassa çakma yöntem ile kurulan alüminyum konstrüksiyonlarda, malzemenin 25 yıl toprak altında kalacağı göz önüne alınarak dayanıklılığı hesaplanmalıdır.


Doğa, arazi, panel tipi ve montaj uygulamasının nasıl yapılacağı gibi tüm etkenler göz önünde alınarak yapılan ve kullanım ömrü 25 yıl olarak hesaplanan alüminyum konstrüksiyonların, montajı da en az seçimi kadar önem taşımaktadır. Tüm yatırımı taşıyan temel yapı olan alüminyum konstrüksiyonların montajı, büyük bir titizlik ve özen ile yapılmalı, en ufak bir hata payına yer verilmemelidir. En ufak bir cıvatadan kaynaklanan bir sorun bile, tüm sistemi etkileyen büyük bir soruna dönüşebilir.


Ekonomiksolar olarak firmamızın hizmetinize sunduğu alüminyum konstrüksiyonlar, yağmur, kar, güneş gibi dış etkenlerden korunaklı malzemelerden üretilmektedir. Sistemlerinizi yıllarca güvenle taşıyacak olan alüminyum konstrüksiyonlar, her tip güneş panel sistemi için üretilmektedir.